O nás

Počiatky spoločnosti BREVA siahajú do roku 1988. V tomto roku bola v Košiciach založená spoločnosť SaS Slovensko, ktorá postupne otvárala sieť záložní a predajní šperkov po celom bývalom Československu.


Keď v roku 2002 firma SaS Slovensko ukončila svoju podnikateľskú činnosť, rozhodla sa skupina zamestnancov využiť získané skúsenosti v oblasti záložníctva a obnovila činnosť spoločnosti pod značkou Index. V rámci snahy o upevnenie mena a hodnoty značky na trhu zmenila spoločnosť v roku 2008 svoj názov na BREVA.


Pod modernou značkou BREVA rozširuje spoločnosť sieť svojich značkových záložní. V súčasnosti ponúka svoje služby už v 92 záložniach a predajniach šperkov v 48 mestách na Slovensku a v Českej Republike.


Medzi naše hlavné činnosti patrí výkup a predaj zlatých a strieborných šperkov. Na predaj ponúkame zlaté a strieborné šperky, zlomky a šperky osadené pravými diamantmi, ku ktorým dodávame certifikáty pravosti.


Ponúkame najlepšie výkupné ceny zlatých a strieborných šperkov, skla, krištáľu, elektroniky ...


Okrem iného sa zaoberáme predajom značkových a luxusných tovarov, skla, krištáľu, porcelánu a keramiky od svetoznámych výrobcov (Goebel, Meissen, Rosenthal, Royal Dux, Dubi, Bohemia, Moser, Ditmar Urbach ai.)


V ponuke máme elektroniku (mobilné telefóny, televízory, Hi-Fi sústavy, DVD prehrávače), knihy, obrazy, športové potreby a množstvo iného tovaru.


Naši zamestnanci sú pravidelne školení a sú na nich kladené prísne požiadavky ako z odborného hľadiska, tak aj z hľadiska komunikácie so zákazníkom.


Naše predajne dizajnujeme s dôrazom na priestrannosť a dostatok svetla tak, aby sa naši zákazníci cítili príjemne.


Veríme, že budete s našimi službami spokojní a tešíme sa na Vašu návštevu.